SOL Pesumajade teenused

Keemilise puhastuse protsessis kasutatakse rõivaste või teiste tekstiilesemete puhastamiseks töölahusena perklooretuleeni. Selle tulemusel ei tõmbu tekstiilikiud kokku ega kortsu. Lahusti ja plekieemalduskemikaalide koostoimes eemaldub riidekius olev mustus.

Keemilist puhastust teostame ainult selliste riideesemete puhul, millele tootja on andnud vastava garantii ja suunise.

Pesu pesemise teenuse osutamisel kasutatakse SOL pesumajades professionaalseid pesumasinaid, kuivateid ja triikimisseadmeid. Parima tulemuse tagamiseks kasutatakse ainult vedelaid, lõhnatuid pesuaineid.

Kasutades SOL Pesumajade pesu pesemise teenust, on teie riided hoolega hoitud ja hooldatud.

Maakri ja Ülemiste City SOL pesumajades on olemas ka iseteenindusliku pesumaja kasutamise võimalus. Iseteeninduses on kliendil võimalik ise oma pesu pesta ja kuivatada. Selleks on Maakri ja Ülemiste City pesumajad varustatud kaasaegsete ja professionaalsete pesumasinate ja kuivatitega.

Iseteeninduspunktis on võimalik soetada pesumasina ja kuivati kasutuskorrad (hind sisaldab nii pesu- kui loputusaineid). Vajadusel juhendab ja annab kliendile nõu meie pesumaja teenindaja.

Maakri pesumajas on keskmine pesutsükli pikkus on kuni 60 minutit ja kuivatustsükli pikkus kuni 60 minutit.

Ülemiste City pesumajas on keskmine pesutsükli pikkus kuni 40 minutit ja kuivatustsükli pikkus kuni 20 minutit. Iseteeninduse kasutamise ajal on kliendil võimalus aega veeta meie hubases lounge´is – juua kohvi ja kasutada kiiret internetti.

Impregneerimine pikendab rõivaste eluiga ja kaitseb plekkide eest. Peale keemilist puhastust töödeldakse rõivast vett ja mustust hülgava vahendiga. Tekstiilikiu ümber moodustub mustuse ja niiskuse imendumist takistav eriline molekulikiht ning vedelik voolab kanga pinnalt maha või on hõlpsalt eemaldatav valge salvrätikuga. Ärge kasutage värvilisi salvrätikuid, need võivad heledatele kangastele värvijälje jätta.

Kaitsetöötlemine tasub end mitmekordselt ära ning on väga efektiivne, kuna esemed muutuvad elastsemaks, hoiavad paremini vormi ning seisavad tunduvalt kauem puhtad. Plekid ei imendu kangasse ja on kergesti eemaldatavad.

Impregneerimine ei mõjuta eseme välisilmet, kanga omadusi või hingavust. Samuti ei tekita impregneerimine allergiat või ülitundlikkusreaktsiooni. Kaitseaine püsib kangas ilmastikust sõltumata. Pesu käigus osa ainest küll eemaldub, kuid kanga kuivades aktiveerub uuesti. Impregneerkihi püsivust mõjutab eseme kandmissagedus – kaitsekihti kulutab tugev hõõrdumine, nt lasteriietel põlve- ja küünarnukikohad. Seetõttu soovitamegi rõivaid impregneerida keskmiselt iga kahe pesukorra järel.

Mida impregneerida? 

Püksid (et talvised soolarandid ei imenduks kangasse) mantlid, kostüümid, pintsakud, seelikud, kleidid, lipsud jpm. Suvisel ajal soovitame impregneerida heledaid rõivaid.

Klientidel on võimalus tellida riiete puhastus ukselt uksele transporditeenusega. Teenus sisaldab kliendi juurest kodust või kontorist riiete pesumajja viimist ja peale teenuse osutamist hooldatud riiete tagasi toomist kokkulepitud asukohta.

Lihtne, kiire ja mugav.

Paljud ärikliendid kasutavad pesumajade transporditeenust töörõivaste, tekstiilide või töötajate riiete hooldamiseks.

Telli transporditeenus siit.

SOL Pesumajade õmblusteenus on saadaval Maakri ja Pärnu SOL pesumajades.

Enimkasutatavad teenused:

  • Rõivaste lühendamine ja kitsendamine
  • Nööpide paigaldamine
  • Paikamine
  • Tõmblukkude ja nende kelkude vahetamine
  • Palistamine
  • Aukude lappimine

Erisoovidega pöörduge palun teenindaja poole.

• Soovitame vastuvõetud riided kontrollida kätte saamisel ja pretensioonid esitada koheselt.
• Hoiatame, et teenuse osutamise käigus võivad tootel olevad lukud, lukuotsikud, nööbid, trukid ja teised aksessuaarid puruneda või kahjustuda. See võib olla tingitud toote ekspluateerimisest või toote tootja poolt paigaldatud lisade varjatud defektidest. Toote tootja peab tagama, et tootele paigaldatud lisad kannatavad toote tootja poolt lubatud hoolduseks kasutatavat tehnoloogilist protsessi.
• Teenuste osutamise hinnakirjas olev hind kehtib pesumajja toodud toodetele, mille maksumus ei ületa 500 EUR-i. Kui toode on kallim kui 500 EUR, peab klient sellest teavitama klienditeenindajat, kes otsustab, kas toode võetakse vastu või ei.
• Puhastatud tooteid hoiame tasuta kuni 30 päeva alates kättesaamise tähtajast, edasi rakendub hoiustamise tasu 1 EUR päevas. Kui toote kättesaamise tähtajast on möödunud 6 kuud, siis toode kas hävitatakse või annetatakse heategevuseks.
• Käsipesu lubava hooldusjuhendi korral tehakse toodetele masinpesu seadme tootja poolt valmistatud käsipesuprogrammiga.
• Teenusepakkuja ei garanteeri kõikide plekkide eemaldumist. Kui toode ei lähe puhtaks, siis tavapuhastamise eest raha ei tagastata.

SOL Pesumaja ei vastuta:

• Taskusse unustatud esemete ja nende poolt tekitatud kahjustuste eest
• Toote kahjustumise eest kui tootja on paigaldanud valed hooldusjuhised
• Ilma hooldusjuhendita toote annab omanik hooldusse omal vastutusel

Kliendid kiidavad

SOL on alati kiire, sõbralik ja abivalmis! Kasutame SOL keemilise puhastuse teenust juba mitu aastat. Teenuse ja töö kvaliteet on suurepärane!Logistika Pluss OÜ

Enne / pärast

Triibulised naiste tööriided
Rohkem pilte