SOL Pesumajade teenused

Keemilisel puhastusel kasutatakse rõivaste või teiste tekstiilesemete puhastamiseks töölahusena perklooretuleeni.

Nii ei tõmbu tekstiilikiud kokku ega kortsu. Lahusti ja plekieemalduskemikaalide koostoimes eemaldub riidekius olev mustus.

Olge kindlad, et kasutate keemilist pesu ainult selliste esemete puhul, millele tootja on andnud vastava garantii ja suunise.

Me ei kasuta oma töös pesupulbreid, vaid ainult vedelaid pesuaineid.

Kasutame uusimaid ja parimaid masinad. Triikimist vajav pesu triigitakse kas kalandril või spetsiaalsel mannekeenil.

Maakri 23 pesumajas on teil võimalik soovi korral ise oma pesu pesta ja kuivatada. Selleks on meil teid ootamas viis komplekti pesumasinaid ja kuivateid. Teenindaja poole pöördudes saate osta endale vastavalt pesukaalule sobiliku masina kasutamise (hind sisaldab nii pesu- kui loputusaineid). Vajadusel juhendab teid teenindaja ja aitab masina käivitada.

Keskmine pesutsükli pikkus on 40-60 minutit. Sel ajal saate lugeda ajalehte meie puhkenurgas ning soovi korral kasutada lisatasu eest massaažitooli.

Impregneerimine pikendab rõivaste eluiga ja kaitseb plekkide eest. Peale keemilist puhastust töödeldakse rõivast vett ja mustust hülgava vahendiga. Tekstiilikiu ümber moodustub mustuse ja niiskuse imendumist takistav eriline molekulikiht ning vedelik voolab kanga pinnalt maha või on hõlpsalt eemaldatav valge salvrätikuga. Ärge kasutage värvilisi salvrätikuid, need võivad heledatele kangastele värvijälje jätta.

Kaitsetöötlemine tasub end mitmekordselt ära ning on väga efektiivne, kuna esemed muutuvad elastsemaks, hoiavad paremini vormi ning seisavad tunduvalt kauem puhtad. Plekid ei imendu kangasse ja on kergesti eemaldatavad.

Impregneerimine ei mõjuta eseme välisilmet, kanga omadusi või hingavust. Samuti ei tekita impregneerimine allergiat või ülitundlikkusreaktsiooni. Kaitseaine püsib kangas ilmastikust sõltumata. Pesu käigus osa ainest küll eemaldub, kuid kanga kuivades aktiveerub uuesti. Impregneerkihi püsivust mõjutab eseme kandmissagedus – kaitsekihti kulutab tugev hõõrdumine, nt lasteriietel põlve- ja küünarnukikohad. Seetõttu soovitamegi rõivaid impregneerida keskmiselt iga kahe pesukorra järel.

Mida impregneerida? 

Püksid (et talvised soolarandid ei imenduks kangasse) mantlid, kostüümid, pintsakud, seelikud, kleidid, lipsud jpm. Suvisel ajal soovitame impregneerida heledaid rõivaid.

Eraklientidel on Tallinnas võimalus teeninduspunkti riideid puhastusse tuues tellida puhaste riiete transpordi koju või kontorisse. Nii saad aega kokku hoida riietele järele tulemise pealt. Küsi lisa teenindajalt.

Paljud ärikliendid kasutavad pesumajade transporditeenust töörõivaste, tekstiilide või töötajate riiete transpordiks pesumajja. Kuller tuleb määrdunud riietele järgi ja tagasi toob juba puhtad ning triigitud riided ja tekstiilid. Küsi ärikliendi hinnapakkumist: https://www.pesumaja.ee/arikliendile/.

 

  • Pükste lühemaks tegemine
  • Nööpide õmblemine
  • Purunenud kohtade paikamine
  • Tõmblukkude ja nende kelkude vahetamine
  • Palistamine
  • Aukude lappimine

Rätsepateenusena pakume rõivaste lühendamist ja kitsendamist. Erisoovidega pöörduge palun teenindaja poole.

Kliendid kiidavad

SOL on alati kiire, sõbralik ja abivalmis! Kasutame SOL keemilise puhastuse teenust juba mitu aastat. Teenuse ja töö kvaliteet on suurepärane!Logistika Pluss OÜ

Enne / pärast

Triibulised naiste tööriided
Rohkem pilte