Uus SOL Pesumaja Ülemiste City Lurichi majas

Alates 6. juulist avame Ülemiste City Lurichi maja esimesel korrusel uue SOL Pesumaja.

Eriti mugav on uus pesumaja kõigile Ülemiste linnaku elanikele ja töötajatele, aga oodatud on loomulikult kõik külalised nii kaugemalt kui lähedalt. Pesumajja tulles saab parkida Lurichi maja ees Valukoja tänaval 30 minutit tasuta ja sissepääs asub hoone sisehoovis. 

Esmakordse lahendusena pakub Ülemiste City pesumaja iseteeninduse kasutamise võimalust Lurichi maja korterielanikele. Kortermaja on ehitatud uudse kontseptsioonina, kus korteritesse ei ole planeeritud pesumasinaid ja kõik elanikud kasutavad maja esimesel korrusel olevat SOL Pesumaja iseteenindust, kuhu saab siseneda maja sees oleva eraldi sissepääsu kaudu 24/7. Kõik teised kliendid saavad siseneda peaukse kaudu kõigil tööpäevadel pesumaja lahtiolekuaegadel.

Peale iseteeninduse on olemas kõik traditsioonilise pesumaja võimalused  – nii keemiline puhastus pintsakutele, ülikondadele, triiksärkidele kui ka voodipesu ja tekstiilide puhastus.

Avatavas Ülemiste City pesumajas on kasutusel innovatiivne tehnika nii pesumasinate kui ka kuivatite osas. Uued seadmed on vee- ja elektrisäästlikumad ning käitlevad riideid õrnalt, mistõttu nende eluiga on pikem. Kogu pesu ja kuivatuse protsess on väga kiire ja täielikult automaatne. Klient saab valida ekraanilt vajaliku pesu juba eelseadistatud programmide seast ning riided masinasse panna. Õigete ainete doseerimise ja valimise teeb masin kliendi eest ise ära.

Klient saab iseteeninduse pesutsükli ootamise ajal kasutada tasuta kiiret internetti, juua kohvi või vaadata telekat. SOL Pesumajad on loonud oma klientidele mõnusa koha, kus pole üksnes kvaliteetne pesuteenus, vaid ka hea koht, kus aega veeta. Miks mitte pidada ka koosolekut.

Juba järgmisel nädalal olete oodatud Ülemiste City SOL Pesumajja Lurichi majas!

Lisainfo:
Tarvo Priimägi
SOL Pesumajade juht
Tel: +372 52 21 502
tarvo.priimagi@sol.ee

Meediakajastused:

https://www.hoogne.com/film-raamatud-elu/ulemistes-avati-uudne-pesumaja-mis-on-majaelanikele-ligipaasetav-247

https://www.kinnisvarauudised.ee/uudised/2020/07/06/ulemistes-avati-uudne-pesumaja-mis-on-majaelanikele-ligipaasetav-24-7

В Юлемисте открылась современная прачечная, круглосуточно доступная для жильцов дома

E-tellimus0 toodet, summa 0,00 
Valmis