Kliendid kiidavad

Natalia N.

“Ma kasutan pidevalt seda konkreetset keemilist puhastust. Eriti tihti kasutan voodipesu triikimist (pesen ja kuivatan kodus) – ma ei suuda ette kujutada, kuidas ma ilma selleta elaksin 😁”

Andre Rypl

“Väga abivalmis personal, olime reisimas ja nad juhendasid meid oma asjade kiireks kättesaamiseks 2 tunni jooksul. Hind oli samuti õiglane.”

Nam Huan Nguyen

“Suurepärane teenindus. Masinatäie pesu pesemine ja kuivatamine maksab vaid 13,8 eurot. Personal aitab teid algusest lõpuni. Lihtsalt minge 2-3 tunni pärast järele enne sulgemist kell 18.00. Väga soovitatav Tallinnas viibijatele.”

Li Lind

“Tänan Maakri pesumaja töötajaid vastutuleliku ja sõbraliku suhtumise eest. Minu täisvillane kangas sai ilusti siledaks, just selliseks nagu vaja. Aitäh!”

Krissie Vassiljeva

“Mina kiidan väga teie tööd😊 Viisin Pärnus oma väga õnnetus seisus sulejope teie juurde ja tagasi sain kui uue, super töö. Ausalt, ega ma ei lootnud enam asja saada sellest, kuid üllatus oli enam kui meeldiv 😍Soovitan kõigile.”

Kollase jope omanik Kristi

“Kirjutan Teile seoses enda kollase jope pesuga. Eelmine nädal viisin ta teie Rocca Al Mare pesumajja ning sain eile tagasi. Ma olen väga positiivselt üllatunud, kuna see saadi nii puhtaks. Varruka otsad ja seest püksivärv kõik on nagu uus! Suur aitäh Teile! :)”

Logistika Pluss OÜ

“SOL on alati kiire, sõbralik ja abivalmis! Kasutame SOL keemilise puhastuse teenust juba mitu aastat. Teenuse ja töö kvaliteet on suurepärane!”

Urmas Liivamaa

“Väga hea korrektne teenindus nii Maakris kui Rocca al Mares. Maakrisse viin riided millega kodus ei viitsi jännata – vastu saan korralikult triigitud ja pakitud asjad. Suuremad rõivad mis aeg-ajalt keemilist vajavad viin Rocca’sse.

Olen kliendiks olnud üle 10 aasta ja igati rahul. Soovitan 100 %!”

pesu pesemine illustratiivne pilt sol pesumaja

Sinu arvamus on meile oluline.

Kliendid kiidavad

"Ma kasutan pidevalt seda konkreetset keemilist puhastust. Eriti tihti kasutan voodipesu triikimist (pesen ja kuivatan kodus) - ma ei suuda ette kujutada, kuidas ma ilma selleta elaksin 😁"Natalia N.
Rohkem arvamusi

Enne / pärast

pluus enne keemilist puhastamist sol pesumajatriiksärk peale keemilist puhastust sol pesumaja
Triibulised naiste tööriided
SOL Baltics PesumajaSOL Baltics Pesumaja
SOL Baltics PesumajaSOL Baltics Pesumaja
SOL Baltics PesumajaSOL Baltics Pesumaja
SOL Baltics PesumajaSOL Baltics Pesumaja
Rohkem pilte