Kliendid kiidavad

Li Lind

“Tänan Maakri pesumaja töötajaid vastutuleliku ja sõbraliku suhtumise eest. Minu täisvillane kangas sai ilusti siledaks, just selliseks nagu vaja. Aitäh!”

Krissie Vassiljeva

“Mina kiidan väga teie tööd😊 Viisin Pärnus oma väga õnnetus seisus sulejope teie juurde ja tagasi sain kui uue, super töö. Ausalt, ega ma ei lootnud enam asja saada sellest, kuid üllatus oli enam kui meeldiv 😍Soovitan kõigile.”

Kollase jope omanik Kristi

“Kirjutan Teile seoses enda kollase jope pesuga. Eelmine nädal viisin ta teie Rocca Al Mare pesumajja ning sain eile tagasi. Ma olen väga positiivselt üllatunud, kuna see saadi nii puhtaks. Varruka otsad ja seest püksivärv kõik on nagu uus! Suur aitäh Teile! :)”

Logistika Pluss OÜ

“SOL on alati kiire, sõbralik ja abivalmis! Kasutame SOL keemilise puhastuse teenust juba mitu aastat. Teenuse ja töö kvaliteet on suurepärane!”

Urmas Liivamaa

“Väga hea korrektne teenindus nii Maakris kui Rocca al Mares. Maakrisse viin riided millega kodus ei viitsi jännata – vastu saan korralikult triigitud ja pakitud asjad. Suuremad rõivad mis aeg-ajalt keemilist vajavad viin Rocca’sse.

Olen kliendiks olnud üle 10 aasta ja igati rahul. Soovitan 100 %!”

Anneli Juhkental

“Kasutasin oma lootusetu juhtumiga seoses teie keemilise puhastuse teenust. Südame värinal läksin oma rikutud jopele järgi, teadmata, kas sai puhtaks. Oma üllatuseks sain kätte jope, mis nägi välja nagu uus.”

Sinu arvamus on meile oluline.

Kliendid kiidavad

"Tänan Maakri pesumaja töötajaid vastutuleliku ja sõbraliku suhtumise eest. Minu täisvillane kangas sai ilusti siledaks, just selliseks nagu vaja. Aitäh!"Li Lind
Rohkem arvamusi

Enne / pärast

Triibulised naiste tööriided
Rohkem pilte
E-tellimus0 toodet, summa 0,00 
Valmis