Impregneerimine - SOL Pesumajade teenused

SOL Baltics Pesumaja

Impregneerimine pikendab rõivaste eluiga ja kaitseb plekkide eest. Peale keemilist puhastust töödeldakse rõivast vett ja mustust hülgava vahendiga. Tekstiilikiu ümber moodustub mustuse ja niiskuse imendumist takistav eriline molekulikiht ning vedelik voolab kanga pinnalt maha või on hõlpsalt eemaldatav valge salvrätikuga. Ärge kasutage värvilisi salvrätikuid, need võivad heledatele kangastele värvijälje jätta.

Kaitsetöötlemine tasub end mitmekordselt ära ning on väga efektiivne, kuna esemed muutuvad elastsemaks, hoiavad paremini vormi ning seisavad tunduvalt kauem puhtad. Plekid ei imendu kangasse ja on kergesti eemaldatavad.

Impregneerimine ei mõjuta eseme välisilmet, kanga omadusi või hingavust. Samuti ei tekita impregneerimine allergiat või ülitundlikkusreaktsiooni. Kaitseaine püsib kangas ilmastikust sõltumata. Pesu käigus osa ainest küll eemaldub, kuid kanga kuivades aktiveerub uuesti. Impregneerkihi püsivust mõjutab eseme kandmissagedus – kaitsekihti kulutab tugev hõõrdumine, nt lasteriietel põlve- ja küünarnukikohad. Seetõttu soovitamegi rõivaid impregneerida keskmiselt iga kahe pesukorra järel.

Mida impregneerida? 

Püksid (et talvised soolarandid ei imenduks kangasse) mantlid, kostüümid, pintsakud, seelikud, kleidid, lipsud jpm. Suvisel ajal soovitame impregneerida heledaid rõivaid.

Kliendid kiidavad

"Ma kasutan pidevalt seda konkreetset keemilist puhastust. Eriti tihti kasutan voodipesu triikimist (pesen ja kuivatan kodus) - ma ei suuda ette kujutada, kuidas ma ilma selleta elaksin 😁"Natalia N.
Rohkem arvamusi

Enne / pärast

pluus enne keemilist puhastamist sol pesumajatriiksärk peale keemilist puhastust sol pesumaja
Triibulised naiste tööriided
SOL Baltics PesumajaSOL Baltics Pesumaja
SOL Baltics PesumajaSOL Baltics Pesumaja
SOL Baltics PesumajaSOL Baltics Pesumaja
SOL Baltics PesumajaSOL Baltics Pesumaja
Rohkem pilte