SOL Pesumajade teenused

Maakri ja Ülemiste City SOL pesumajades on olemas ka iseteenindusliku pesumaja kasutamise võimalus. Iseteeninduses on kliendil võimalik ise oma pesu pesta ja kuivatada. Selleks on Maakri ja Ülemiste City pesumajad varustatud kaasaegsete ja professionaalsete pesumasinate ja kuivatitega.

Iseteeninduspunktis on võimalik soetada pesumasina ja kuivati kasutuskorrad (hind sisaldab nii pesu- kui loputusaineid). Vajadusel juhendab ja annab kliendile nõu meie pesumaja teenindaja.

Maakri pesumajas on keskmine pesutsükli pikkus on kuni 60 minutit ja kuivatustsükli pikkus kuni 60 minutit.

Ülemiste City pesumajas on keskmine pesutsükli pikkus kuni 40 minutit ja kuivatustsükli pikkus kuni 20 minutit. Iseteeninduse kasutamise ajal on kliendil võimalus aega veeta meie hubases lounge´is – juua kohvi ja kasutada kiiret internetti.

Kliendid kiidavad

Kirjutan Teile seoses enda kollase jope pesuga. Eelmine nädal viisin ta teie Rocca Al Mare pesumajja ning sain eile tagasi. Ma olen väga positiivselt üllatunud, kuna see saadi nii puhtaks. Varruka otsad ja seest püksivärv kõik on nagu uus! Suur aitäh Teile! :)Kollase jope omanik Kristi

Enne / pärast

Triibulised naiste tööriided
Rohkem pilte
E-tellimus0 toodet, summa 0,00 
Valmis