Kvaliteet saab alguse puhtusest

Professionaalsete ainete kasutamine tagab parima tulemuse

SOL pesumajades algab toimetamine juba enne uste avamist, mil testitakse kõik masinad ja pannakse ruumid töövalmis. Masinad ja seadmed on puhtad ning hügieenilised nii seest, kui väljast. Riiete ettevalmistamisel pesutsükliteks ja masinates kasutame ainult professionaalseid ained, mis tagavad parima tulemuse.

Tänast situatsiooni silmas pidades toimub lisaks igaõhtusele suurpuhastusele ka iga paari tunni järel puutepindade puhastus ja desinfitseerimine. Puhastatakse nii iseteeninduses kasutatavate masinate pinnad, letid kui ka tööpinnad. Pesumajade kauaaegsed ja professionaalsed töötajad kannavad maske ning kasutavad kõiki muid isikukaitsevahendeid, et tagada parim, viirustest vaba töökeskkond.

Ainult tänu kõigile neile ettevaatusabinõudele ja lisategevustele saavad SOL Pesumajad pakkuda oma klientidele kõrge kvaliteediga teenust. Saades tagasi meie poolt hooldatud riided, mis on ka alati kiletatud, võib klient kindel olla, et need riided on puhtad, ilusad ja pisikutest vabad. Külasta meie pesumajasid muretult ja turvaliselt, aga oleme tänulikud kui kannad maski nii iseenda kui ka meie teenindajate hoidmiseks.

PuhastusteenusedVälikoristusEripuhastustöödTugiteenusedTehnosüsteemide hooldusAvarii- ja remonditeenusedTerviklahendused