Superstaaride riiete eest kannavad hoolt SOL Pesumajad

Samal ajal kui sügise suurim teleshow “Eesti otsib superstaari” alustab oma üheksanda hooaja võitja välja selgitamist, võtab SOL Pesumajad uhkelt enda peale toetava rolli. Kanname sel aastal hoolt finalistide riiete puhastuse eest.

Tiitli nimel võisteldes jääb kümnel andekal osalejal kiire elutempo ja harjutamiste tõttu sageli vähe aega igapäevaste toimingute jaoks. Sinna hulka kuuluvad ka pesu pesemine, kuivatamine ja triikimine. SOL Pesumajad, tuntud oma oskuste poolest nii keemilises puhastuses kui ka tavapesus, astuvad appi. Tagame, et võistlejate riietus püsib värske ja valmis esinemisteks.

“Kohaliku talendi toetamine on meile oluline,” ütleb Mergit Inno, SOL Baltics OÜ müügi- ja turundusjuht. “Oleme põnevil, et saame aidata Eesti otsib superstaari finaliste, tagades neile puhta ja hästi hooldatud riietuse kogu võistluse vältel. See on kooskõlas meie jätkusuutlikkuse põhimõtetega.”

SOL Pesumajad pakuvad mitmesuguseid pesuteenuseid, alates keemilisest puhastusest kuni tavalise pesu ja triikimiseni. Kaasaegsete seadmete ja keskkonnasõbralike puhastusvahenditega tagab SOL, et superstaaride riietus jääb parimasse seisukorda.

“Esimesena ei tule talendivõistluse puhul ilmselt meelde pesu pesemine, kuid see on kriitiline tagaplaaniteenus,” lisab Mergit Inno. “Meie eesmärk on toetada finaliste, võimaldades neil keskenduda oma etteastetele, samal ajal kui meie hoolitseme nende riiete/kostüümide eest. Lähtume põhimõttest, et hooldades riideid õigesti, kestavad need kauem”

SOL Pesumajade abiga saavad Eesti otsib superstaari finalistid astuda lavale enesekindlalt, teades, et nende riietus on asjatundlikult ja kvaliteetselt hooldatud. SOL on uhke, et saab olla osa teekonnast Eesti järgmise superstaari leidmisel.

Jälgige SOL-i ka Facebookis SOL Pesumajad ja Instagramis @solpesumajad, kus toimub superstaari saate finaalide vältel erinevaid loosimisi ja jagatakse muud põnevat infot nii pesumajade kui ka superstaaride maailmast.

PuhastusteenusedVälikoristusEripuhastustöödTugiteenusedTehnosüsteemide hooldusAvarii- ja remonditeenusedTerviklahendused