5 head põhjust, miks kasutada pesumaja teenust

Kujuta ette päeva, nädalat, kuud või aastat, mil Sa ei pea muretsema pesu pesemise, kuivatamise, triikimise ja kokku voltimise pärast. Mida kõike võid selle ajaga teha? Lugeda raamatuid, mängida lastega või nautida õues värsket õhku.

Miks siis mitte kasutada teenust, mis säästab Sinu aega ja energiat ning hooldab Sinu riideid parimal võimalikul moel?

Siin 5 peamist põhjust, miks kasutada pesumaja teenust.

1. Mugavus ja kiirus

Lihtsalt tõsta pesukorvist asjad kotti ja too need meie pesumajja. Haara kaasa kui lähed tööle või sisseoste tegema. Hoolitseme Sinu riiete eest professionaalselt ja heaperemehelikult, samal ajal kui Sina tegeled endale sobivate asjadega. Veel lihtsam, võid kasutada kontaktivaba pesumaja teenust, kus Sinu riietele tuleb järgi kuller ja toob need pärast puhastust puhtalt tagasi. Kas pole eriti mugav?

2. Professionaalsed tulemused

Keegi ei kohtle Sinu riideid paremini kui professionaalsed SOL Pesumajade teenindajad. Sa ei pea enam muretsema plekkide, värvide sorteerimise, pesumasina või kuivati ​​õige seadistamise ega õige koguse pesuvahendi või pehmendaja kasutamise pärast. Kasutame parimaid tehnikaid ja pesemistavasid, tagades riiete õrna puhastuse ja plekkide eemaldamise. Lisaks tagab riiete professionaalne puhastamine nende kvaliteedi, pikendades riiete eluiga, säästes planeeti, sest nii ei pea Sa pidevalt jälle uusi riideid ostma.

3. Taskukohasus / kulude kokkuhoid

Roheline mõtteviis aitab säästa planeeti. Mõtle nii kvaliteetse pesumasina ja kuivati ​​hinda kui ka mõlema kasutamist (energia- ja veearved) ning pesuvahendi, plekieemaldi, kangapehmendaja ja hoolduse jooksvaid kulusid. SOL Pesumajad on õiglase hinnaga, säästes Sinu aega ja tehnikat.

4. Aja kokkuhoid + puhtad riided kokkuvolditud

Lisa see aeg, mis kulub teil iga nädal oma pesu pesemiseks, kuivatamiseks, pesu triikimiseks ja kokku voltimiseks. Seejärel mõtle asjadele, mis Sulle meeldivad, näiteks matkamine, trenn, perega veedetud aeg, mida kõike võiksite pesu pesemise asemel teha. Lisaks on Sul alati värsked riided kandmiseks valmis!

5. Paindlik ajakava

Meie pesumajad sobivad Sinu ajakavaga ning saad ise leida Sinu jaoks paremini sobiva päeva ja kellaaja, toomise, kohaletoimetamise ja äraandmise jaoks.  

PuhastusteenusedVälikoristusEripuhastustöödTugiteenusedTehnosüsteemide hooldusAvarii- ja remonditeenusedTerviklahendused