Kvaliteetne keemiline puhastus SOL-is: riiete hooldus parimal viisil

Kasutades tuntud tootjate seadmeid, kvaliteetseid vahendeid ja innovaatilist tehnoloogiat, puhastavad meie pesumaja asjatundjad ka õrnad kangad mustusest kiiresti ja efektiivselt.

Lahusti ja plekieemalduskemikaalide koostoimes eemaldub riidekius olev mustus ja plekid. Keemilist puhastust nimetatakse mõnikord ka kuivpuhastuseks otsetõlkena terminist „dry clean“, mistõttu on paljudel inimestel eksiarvamus, et rõivaste puhastamine toimubki kuivalt. Tegelikult pestakse rõivaid ka keemilise puhastuse käigus, kuid vee asemel kasutatakse orgaanilist lahustit perklooretuleeni. Lahustiga puhastamisel ei tõmbu tekstiilkiud kokku, ei kortsu, ei anna värvi.

Seetõttu on keemiline puhastus hädavajalik eelkõige mitmest erinevast materjalist valmistatud rõivaste puhul nagu mantlid, ülikonnad, kostüümid. Eripära seisneb selles, et keemilise puhastuse masinasse pannakse kuiv pesu ja see võetakse samamoodi kuivana välja.

Olge kindlad, et kasutate keemilist pesu ainult selliste esemete puhul, millele tootja on andnud vastava garantii ja suunise. Parima tulemuse saab saavutada ainult siis, kui klient annab õiget infot plekkide tekkimise asjaolude kohta.

SOL Pesumajad kasutavad kaasaaegseid masinaid ja seadmeid, mis vastavad keskkonnaohutuse nõuetele. Kogu teenuse osutamise protsess ja tehnoloogia teostatakse vastavalt keskkonnajuhtimissüsteemile ISO 14001:2015, teenuse osutamisel kasutatakse keskkonnasäästlikke seadmeid ja tehnoloogiaid ning keskkonnahoidlikke puhastusvahendeid.

SOL Pesumajad asuvad Tallinnas, Pärnus ja Tartus. Tallinna kesklinnas Maakri tänaval on olemas ka iseteeninduslik pesumaja, kus on pakutud järjepidevalt keemilise puhastuse ja pesumaja teenust juba üle 100 aasta. Meie pesumajad kuuluvad Põhjamaade suurimasse pesumajade ketti SOL Pesulapalvelut OY.

Äriklientidele pakume võimalust kasutada mugavusteenust riiete transpordi näol, lubades kulleril viia mustad riided ära ja tuua tagasi puhtad riided otse kontorisse.

Igaüks saab küsida keemilise puhastuse teenindajalt nõu kodulehe kaudu. Leia meid ka Facebookis „SOL Pesumajad“ all. Hinnakiri on püsikliendile alati 5 % soodsam.

PuhastusteenusedVälikoristusEripuhastustöödTugiteenusedTehnosüsteemide hooldusAvarii- ja remonditeenusedTerviklahendused