SOL Pesumajad liitus heategevuskampaaniaga 500Kleiti

500Kleiti heategevuslikul algatusel aitavad alates esmaspäevast, 18. septembrist, pidulikke kleite ja lipse koguda ka SOL Pesumajad Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

30. augustil alanud 500Kleiti heategevuslikule kampaaniale aitab sellest nädalast kaasa ka SOL Baltics. Meie kolm pesumaja Tallinnas, Tartus ja Pärnus võtavad 18.-30. septembrini annetajatelt vastu pidulikke kleite ja lipse, mis novembri esimesel nädalavahetusel õilsal eesmärgil oksjoni korras maha müüakse. Algatusega kogutakse raha Eesti Vähiliidu uue mobiilse kompuutertomograafi ostuks, mis võimaldaks ka Eesti äärealade inimestel osaleda senisest suuremas ulatuses vähi sõeluuringutes kodu lähedal ja seeläbi avastada vähki võimalikult vara.   

SOL Baltics Pesumaja

Kampaania korraldajad ootavad annetustena puhtaid, heas korras, parandusi mitte vajavaid kauneid kleite ja säravaid lipse, mis on kaunistanud annetajat mõnel pidulikul sündmusel. Kleitide puhul oodatakse lisainfot kleidi strateegiliste mõõtude, kaubamärgi ja oluliste lisadetailide osas koos kaardikese või kirjakesega heade soovidega uuele omanikule. Seda ikka selleks, et keerulistel aegadel ning pimedale aastaajale vastu minnes tuua üksteise ellu veidi helgust, soojust ja positiivsust.

Peamiselt otsustas SOL kampaanias osaleda, kuna ettevõtte 2200 töötajast on 80% naised, mis annab võimaluse kampaaniasse isiklikult panustada. SOL Baltics´i enda töötajaskond on kollektiivselt annetusi kogumas ja seeläbi individuaalselt kampaaniasse panustamas.

„Südame teeb soojaks, kui terve organisatsioon tahab mitmel erineval moel panustada ja kõigi olemasolevate vahenditega. Ehk inspireerib SOL ka teisi organisatsioone kaasa tulema ja üheskoos jõuame 500 annetuse eesmärgini septembri lõpuks nagu me algatuse tiimiga unistanud oleme,“ lausus lausus 500Kleiti heategevusliku oksjoni algataja Katri Link.

„Kahjuks on vähi sõna meie ettevõttes kõlanud väga palju rohkem kordi, kui seda kuulda või sellega tegeleda sooviks ja seepärast tunnemegi, et soovime anda oma panuse,“ sõnab ettevõtte juht Rinel Pius ja lisab „Kuid meie otsus on seotud ka teise teguriga, milleks on kestlikkus. SOL on ettevõte, kes on panustanud jätkusuutlikku ettevõtlusse ja viimastel aastatel võtnud kestlikkuse üheks oma peamiseks teemaks. Kangas ja tekstiil annab kestlikkusele parima väljundi sellega, mida kauem ta kestab ja seda kasutatakse. Seega on väga tore, kui üks inimene saab õnnelikuks, et saab kapi tühjemaks, teine seetõttu, et saab ilusa kleidi, ja kolmas seetõttu, et saab kasutada kompuutertomograafi.“

Lisaks kogumispunktide pakkumisele löövad SOL Pesumajad kaasa ka oma teenusega ning teevad vajadusel kleidid ja lipsud puhtaks.

Oksjonile on võimalik kleite ja lipse annetada SOL pesumajas Mustamäe Keskuses (A. H. Tammsaare tee 104a), SOL Pesumajas Tartus Lõunakeskuses (Lääneringtee 39) ja SOL Pesumajas Pärnus Port Arturi keskuses (Lai 11) ja Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus Ilma poes (Telliskivi 60a).

Täpsema info annetusvõimaluste ja kampaania enda kohta leiab kampaania Facebook’i lehelt.

Kogu oksjonist saadud tulu suunatakse otse Eesti Vähiliidu kompuutertomograafi ostu jaoks loodud kontole.  Mobiilse kompuutertomograafi ostu saab toetada juba ka täna, tehes annetuse Vähiliidu spetsiaalsele kontole Swedbank’is: EE562200221025774174.

Lisaks SOL Balticsile on oksjonile õla alla pannud Osta.ee platvorm tasuta müügiplatvormi näol, Cargobus ja Itella Smartpost tasuta oksjonil ostetud kaupade transpordi näol Eesti piires ning Telliskivi Loomelinnak tasuta ruumide näol, kus annetusi hoiustatakse.

PuhastusteenusedVälikoristusEripuhastustöödTugiteenusedTehnosüsteemide hooldusAvarii- ja remonditeenusedTerviklahendused