Hoia enda ja oma lähedaste tervist voodipesu regulaarse puhastusega

Seda, et voodipesu on soovitatav pesta 60 kraadiga ja pärast pesu ka triikida, teavad meist paljud. Kas me leiame aega ka pesu triikimiseks, on teine asi. Puhta ja triigitud voodipesu vahele on ülimõnus pugeda. Aga palju olulisem on, et tolmulestad (täpsemini nende väljaheited) võivad tekitada allergiaid. Õnneks kardavad tolmulestad kuumust ja kuuma veega pestes ning pärast triikides, hävitame võimalikult palju tolmulestasid. Nii hoiame endid ja eriti oma lapsi võimalike allergeenide eest.

pesude välja võtmine kotist sol pesumaja

Palju keerulisem on hooldada oma sulepatju ja tekke. Sulepatjade ja tekkide  puhastuse juures on oluline kuivatusprotsess ning ainuüksi trummelkuivatusest padjale ei piisa. Enamus on vast näinud, mis juhtub sulgedega kui neid pesumasinas pesta, aga pärast korralikult ei kuivatata ega klopita. Sulepatjadest ja -tekkidest on peamine välja saada niiskus ning et padi oleks täiesti kuiv, enne kui uuesti kasutusele võetakse. Kui niiskus patja sisse jääb, võib tekkida hallitus ja padi on rikutud ning peaks poodi tõttama uut ostma minema. Planeedi säästmise kohapealt, pole see just kõige parem otsus.

Vanaemad õpetasid meid, et sulepadjad tuleb külmaga õue viia, siis pakane hävitab bakterid. Jah, see vastab tegelikult tõele, aga selleks, et bakterid hävineksid, peaks õues olema üle 20 kraadi külma ja tunnist või paarist tolmulestade hävitamiseks ei piisa. Ja kust sellist talve külma võtta? Viimastel aastatel on ette tulnud talvel ka lund, aga vajalikke külmakraade või siis kohta kuhu oma padjad-tekid turvaliselt külmuma tõsta, pole nii lihtne leida.

Seetõttu on mõistlik vähemalt korra aastas oma suletekid ja padjad tuua pesumajja. SOL Pesumajade spetsialistid hoolitsevad Sinu voodipesu eest selliselt, et Sa ei pea muretsema, kas padi on kohev ka pärast pesu või kas teki seest on tolmulestade mustus hävitatud.

Leia SOL Pesumajade asukohad SIIT.

Püsikliendina kogud alati 5% boonust oma ostukontole.

PuhastusteenusedVälikoristusEripuhastustöödTugiteenusedTehnosüsteemide hooldusAvarii- ja remonditeenusedTerviklahendused