Keemiline puhastus hävitab viirused

COVID-19 viirus levib Eestis taas üha laiemalt. SOL keemilistes puhastuses puhastatakse riideid perklooretüleeniga, mis sisaldab eetrit, kloroformi ja lahustit. Koroonaviiruse puhul on tõestatud, et see on tundlik antud ainete suhtes. Puhastades oma tekstiile ja riideid keemilises puhastuses, purustatakse keemilise töötluse käigus viirust ümbritsev lipiidikiht ja viirus muutub inaktiivseks. Sellest tulenevalt soovitame kõiki oma riideid regulaarselt SOL keemilises puhastuses puhastada lasta. Sellega aitame üheskoos kaasa viiruse leviku peatamisele ja püsime terved.

SOL Baltics pesumajade gruppi kuulub viis pesumaja üle Eesti – Tallinnas, Tartus ja Pärnus. SOL Pesumajad pakuvad riiete ja tekstiilide keemilise puhastuse, triikimise ja pesumaja teenuseid. Juulis avati kõige uuem SOL Pesumaja Ülemiste Citys vastvalminud Lurichi majas, kus on nüüd sarnaselt Maakri pesumajale ka iseteeninduslik pesumaja.

PuhastusteenusedVälikoristusEripuhastustöödTugiteenusedTehnosüsteemide hooldusAvarii- ja remonditeenusedTerviklahendused