Mustamäe Keskuses taasavati pesumaja

Mustamäe Keskuses, kus on olemas kauplused, kino, suur valik toidukohti ja spordiklubi, taasavati pärast koroonapandeemia esimese laine sulgemist uuesti pesumaja.

SOL Pesumajade juhi Tarvo Priimägi on ettevõtte Tallinna teistes linnaosades pesumajade töömahud tervisekriisi ajal mõõdukalt vähenenud ja koroonaaja eelsele tasemele jõudmiseks on veel pikk maa minna. „Raske aeg nõuab aga julgeid otsuseid, mis toetavad ettevõtte arenguid,“ ütles ta.

„Seetõttu sündis Mustamäe Keskuses uue pesumaja avamise otsus kergesti. Aasta tagasi suvel avasime pesumaja Ülemiste Citys Lurichi majas, mis on tänaseks kasutajate poolt hästi vastu võetud. Mustamäel asub nüüd meie teine koroonapandeemia perioodil avatud pesumaja,“ jätkas Priimägi.

Pesumaja hoiab aega kokku ja lahendab väikeses korteris pesu kuivatamise probleemi

Keskmine 4-liikmeline pere peseb pesu 3 kuni 4 korda nädalas. Kodustes tingimustes pesu pesemine, pesu kuivatamine ning triikimine võtab kokku aega keskmiselt 3 tundi ning nädalas võib pesu pesemisele kodus kuluda 6 kuni 9 tundi. Aja kokkuhoid on aga vaid üks argument, miks inimesed kasutavad pesumajasid.

Lähenev sügis ja talv sunnib pesukuivatamise rõdudelt ja hoovidest tuppa. Väga paljudes korterites aga ei ole pesu kuivatamiseks piisavalt ruumi. Pealegi tekitab suures koguses pesu kuivatamine niiskust, mis ebapiisava ventilatsiooni korral korteris hallitust põhjustab. Pesu triikimine tekitab ka palju tolmu Sellisel juhul on hea teada, et pesumaja asub kodule lähedal.

Uued kaasaegsed pesumasinad ja kuivatid

Mustamäe Keskuses avati SOL Pesumaja, mis sai uued kaasaegsed pesumasinad ja kuivatid. Need töötavad keskkonnasäästlikul gaasienergial ning puhastavad rõivaid kangast säästes. Kohapeal on olemas ka keemilise puhastuse teenus mantlite, sulejopede, kardinate, ülikondade jne puhastamiseks.

Uus SOL Pesumaja asub Mustamäe Keskuse Tammsaare tee poolsest küljest, eraldi sissepääsuga otse parklast. Lahtiolekuajad on tööpäeviti kell 9-20  ja laupäeviti kell 10-18.

Meediakajastusi:

Pealinn, 26.08.2021

PuhastusteenusedVälikoristusEripuhastustöödTugiteenusedTehnosüsteemide hooldusAvarii- ja remonditeenusedTerviklahendused